TROSSI kuldliige

Trossi mereabi kuldliikme staatus on võimalus. Võimalus abistada kümneid, sadu, tuhandeid meresõitjaid ja nende sõidukeid. Võimalus muuta kodumeri turvalisemaks ja sõbralikumaks. Võimalus, et Sinu kaatrid-jahid Läänemerel alati kodusadamasse jõuavad. Aegade lõpuni. Sõltumata nende sõidukõlbulikkusest antud hetkel.

See on ainulaadne ja ühekordne pakkumine liituda hoolikalt valitud tuumikuga – 15 elus edasijõudnud merehundi või -karuga, kes paneksid Eestis kindla vundamendi Trossi mereabi süsteemile, mis on mujal Skandinaavias juba mõnda aega edukalt tegutsenud. Trossi ei tähenda vaid muretut seilamist, vaid turvalise meresõidu edendamist ja propageerimist, laialdasemat merehariduse levikut ning tihedat koostööd meie Skandinaavia naabritega. Eksklusiivseks Trossi kuldliikmeks saab eraisik tema märkimisväärse panuse/toetuse eest Trossi mereabisüsteemi.

Trossi kuldliikme hüvede hulka kuuluvad:

  • Eluaegne liikmelisus
  • Kuldliikmete arv on piiratud – saa au saa osaks vaid 15-le inimesele
  • Trossi teenus on tagatud kuldliikme kõigile Eesti registris olevatele väikelaevadele
  • Kuldliikmele kuuluvad väikelaevad pukseeritakse Eesti ja Soome rannikuvetes alati kodusadamasse
  • Laevale lähima sadamani jõudmiseks vajalik kütus ja remondimaterjalid tuuakse kohale tasuta
  • Väikelaev saab spetsiaalsed kuldsed kleebised, mis kleebitakse laeva mõlemale pardale ja mis eristuvad teistest suuruse ja nähtavuse poolest.

Oma kuldliikmetele aga annab Trossi pikkadeks aastateks midagi, mida osta ei saa. Midagi, mida meil pole kunagi üleliia. Väärtus- ja väärikustunde. Rahulolu. Rõõmu.

Shopping Cart