Merepääste vabatahtlike tuletorn

Olla merepääste vabatahtlike tuletorniks on võimalus. Võimalus abistada kümneid, sadu, tuhandeid meresõitjaid ja nende sõidukeid. Võimalus muuta kodumeri turvalisemaks ja sõbralikumaks. Võimalus, et Sinu kaatrid-jahid Läänemerel alati kodusadamasse jõuavad. Aegade lõpuni. Sõltumata nende sõidukõlbulikkusest antud hetkel.

See on ainulaadne ja ühekordne pakkumine liituda hoolikalt valitud tuumikuga – viie eduka ettevõtte või firmaga, kes paneksid Eestis kindla vundamendi Trossi mereabi süsteemile, mis on mujal Skandinaavias juba mõnda aega edukalt tegutsenud. Trossi ei tähenda vaid muretut seilamist, vaid turvalise meresõidu edendamist ja propageerimist, laialdasemat merehariduse levikut ning tihedat koostööd meie Skandinaavia naabritega

Merepääste vabatahtlike tuletorniks saab juriidiline isik tänu oma märkimisväärsele ja korduvale toetusele Trossi mereabile – iga-aastane annetus vähemalt 30 000 eurot kokkuleppel kolme aasta jooksul.

Merepääste vabatahtlike tuletorni hüvede hulka kuuluvad:

  • Merepääste vabatahtlike tuletornide arv on piiratud – see au on vaid 5 firmal/ettevõttel
  • Ettevõtte logode ja partnerluse eksponeerimine kõigis kokkulepitud tegevustes
  • Igal aastal saab ettevõte kingituseks kunstiteose – tuletorni koopia
  • Ettevõte saab spetsiaalsed kleebised või sildid hoonele ja/või erilise märgi kodulehele.

Merepääste vabatahtlike tuletornile aga annab Trossi pikkadeks aastateks midagi, mida osta ei saa. Midagi, mida meil pole kunagi üleliia. Väärtus- ja väärikustunde. Rahulolu. Rõõmu.

Shopping Cart