TROSSI ankurliige

Millal Sa viimati inimelu päästsid?

Inimelu on püha. Selle päästmine aga uskumatult ülev ja unustamatu tunne, mida inimese elus enamasti ette ei tule. Päästa läbi aastakümnete kümneid või isegi sadu inimesi ning tuua lootust ja hingerahu tuhandetesse peredesse ning kodudesse – see võimalus ja tunne on tõepoolest erakordsed.

Sinul on selline võimalus. Ühena väga vähestest. Pühkida pisarad sadadest silmadest ning asendada need rõõmusäraga. Anda vanematele tagasi nende lapsed ja lastele nende vanemad. Päästa iga inimesega tema kordumatu ja imeline maailm. Anda uusi võimalusi, luua uusi tulevikke.

Just Sina võid olla üks viieteistkümnest missioonitundega valitud Eesti meresõitjast, kes panevad õla alla uue kaasaegse Eesti merepääste ja Trossi mereabi arendamisele.

Ennast juba aastakümneid Skandinaavias tõestanud Trossi mereabi on saabunud Eestisse selleks, et jääda. Muutuda osaks meie meresõidu argipäevast järgnevateks aastakümneteks. Meie tublid vabatahtlikud on siin Sinu eest suurema töö juba teinud, olemas on nii kogenud merepäästjate võrgustik, mis katab kogu Eesti rannikut, kui ka päästevahendid. Vaja on ainult anda vääriline start, et Trossi saaks sisse piisava hoo. Infot Trossist peab levitama võimalikult laialt, et Trossiga liitujaid oleks piisavalt palju. Nii palju, et juba nelja-viie aasta pärast saaksime tänu liikmemaksudele mõelda uute päästelaevade hankimisele.

Ainult sel moel võime ühiselt muuta merepääste võimalikult tõhusaks ning Läänemere võimalikult ohutuks. Võimalikult kiiresti. Sest iga inimelu on oluline ja väärtuslik ning valus oleks neid kaotada lihtsalt viivitamise tõttu.

Meil on vaja Sinu abi – Trossil on vaja ankrut.

Trossi meeskond on alati valmis juba esimese Sinu signaali peale Sulle appi tõttama. Ka siis, kui hädaolukord veel kätte pole jõudnud. Aga selleks vajab ta hetkel Sinu abi.

Pakume Sulle ainulaadset võimalust seista millegi suure, tähtsa ja hea alguse juures – olla ĂĽks viieteistkĂĽmnest Trossi ankrust – elus edasijõudnud merehundist või – karust, kes saavad ja soovivad just täna anda isetult oma panuse Eesti meresõidu turvalisse tulevikku.

Tuhandetele laevadele ja teistele veesõidukitele annab Trossi võimaluse turvaliselt sadamasse jõuda. Trossi ankrud aga saavad meilt eluaegse VIP-liikme staatuse. Ning selle tiitliga kaasneva väärtus- ja väärikustunde. Rahulolu. Rõõmu. Uhkuse. Turvalisuse.

Ning privileegi, et just Sina ja Sinu veesõiduk(id) on tervel Läänemerel Trossi meeskonna erilise hoole ja tähelepanu all ning personaalne abi on nii ööl kui päeval vaid Sinu kiire telefonikõne kaugusel. Alati. Piisab kui helistad (+372) 5555 3434 – oleme valvel 24/7.

Eluaegseks Trossi ankruks saada on tegelikult lihtne. Piisab vaid tahtmisest olla osa Eesti meresõidu ajaloost ning positiivsest tagasisidest sellele ettepanekule.

Pole ülevamat ja väärtuslikumat tunnet kui päästa inimelu. Või lihtsalt abistada hättasattunuid. Ometi pakub Trossi ankruks olemine ka märksa maisemaid boonuseid.

Trossi ankurinvestori hĂĽvedeks on:
  • Eluaegne liikmelisus – tasuta eluaegne Trossi teenus kahele Trossi ankru ja/või tema pereliikme Eesti registris olevale väikelaevale
  • Eksklusiivsus – ankurinvestori staatus saab kuuluda vaid 15-le inimesele
  • Efektiivsus ja mugavus – piisab ĂĽhest telefonikõnest ning Trossi tiim hoolitseb selle eest, et Läänemerel asuv veesõiduk ja/või tema meeskond võimalikult kiiresti ja muretult sadamasse ja/või remonti jõuaksid
  • Spetsiaalsed Trossi ankru disainkleebised ja paadilipp näitamaks kuuluvust Trossi ankrute eksklusiivsesse 15-liikmelisse meeskonda, mille nimekirja kunagi ei avalikustata .

Eksklusiivseks Trossi ankurliikmeks saab eraisik märkimisväärse toetuse eest Trossi mereabisüsteemile – ühekordsest liikmemaksust alates 5 000 eurost.

Shopping Cart