fbpx

Trossi tuletorn

Millal Sa viimati inimelu päästsid?

Lootusel nagu ka inimelul pole hinda. Päästa inimelusid, tuues lootust, hingerahu ja rõõmu tuhandetele on uskumatu kogemus ning hindamatu võimalus, mis saab osaks vaid valituile.

Sinul on selline võimalus. Ühena väga vähestest. Tuua lootuse- ja rõõmusära nende silmadesse, kes ootavad oma lähedasi tagasi merelt. Ning meresõitjatele, kes seisavad vapralt vastu kontrollimatutele loodusjõududele. Anda vanematele tagasi nende lapsed ja lastele nende vanemad. Päästa iga inimesega tema kordumatu ja imeline maailm. Anda uusi võimalusi, luua uusi tulevikke.

Sul on võimalus olla üks Trossi vabatahtliku merepääste viiest “tuletornist”, mille poole hakatakse vaatama siira lootuse- ja tänutundega.

Ennast juba aastakümneid Skandinaavias tõestanud Trossi mereabi on saabunud Eestisse selleks, et jääda. Muutuda osaks meie meresõidu argipäevast järgnevateks aastakümneteks. Meie vabatahtlikud on siin suurema töö juba teinud, olemas on nii kogenud merepäästjad, koostöökokkulepped riigiga kui ka mereabi andmiseks vajalikud töövahendeid. Vaja on ainult anda vääriline start, et Trossi saaks sisse piisava hoo. Infot Trossist tuleb levitada võimalikult laialt, et Trossiga liitujaid oleks piisavalt palju. Nii palju, et juba nelja aasta pärast saaksime tänu liikmemaksudele mõelda uute päästelaevade hankimisele.

Ainult sel moel võime ühiselt muuta merepääste võimalikult tõhusaks ning Läänemere võimalikult ohutuks. Võimalikult kiiresti, sest iga inimelu on oluline ja väärtuslik ning valus oleks neid kaotada lihtsalt viivitamise tõttu.

Pakume Sinu ettevõttele võimalust saada moraalseks majakaks, tuletorniks teistele Eesti firmadele ja inimestele. Ning võimsaks valguskiireks Läänemere meresõidule ja Trossi mereabile.

Selline eluaegne privileeg saab osaks vaid viiele Eesti edukale ettevõttele. Privileeg, et ettevõte on seotud efektiivse, isetu ja sõltumatu vabatahtliku merepäästega. Privileeg, et ka Sina ja Sinu ettevõte on tervel Läänemerel Trossi mereabi erilise hoole ja tähelepanu all, ka siis, kui inimelud pole otseselt ohus, ning abi on nii ööl kui päeval vaid Sinu kiire telefonikõne kaugusel. Alati. Piisab kui helistad (+372) 55 55 34 34 – oleme valvel 24/7. 

Sinul on vabatahtliku merepääste tuletorniks saada tegelikult väga lihtne. Piisab vaid tahtmisest olla osa Eesti meresõidu ajaloost, positiivsest reaktsioonist meie ettepanekule ja soovist toetada Trossi hetkel meile väga vajaliku materiaalse panusega.

Pole ülevamat ja väärtuslikumat tunnet päästa inimelu. Või lihtsalt abistada hättasattunuid.

Trossi tuletorni hĂĽved on:
  • Eksklusiivsus – Trossi tuletorni au on korraga vaid viiel ettevõttel
  • Trossi tuletornile kingitakse iga-aastase annetuse eest Eesti kunstniku poolt valmistatud kunstiteos – tuletorni koopia, erinevatel aastatel erinevad tuletornid. Trossi jätkuv toetamine võimaldab ettevõttel luua terve kunstiteoste kollektsiooni Eesti majakatest, mis on oma erilises arhitektuuris visuaalselt eriti atraktiivsed ning erinäolised
  • Trossi näitab sidet oma tuletornidega kõigis oma tegemistes ja kogu kommunikatsioonis
  • Ettevõte saab spetsiaalsed eristuvad ja silmapaistvad kleebised hoonele ning erimärgistuse kodulehele

Eksklusiivseks Trossi majakaks saab juriidiline isik märkimisväärse ja korduva toetuse eest Trossi mereabisĂĽsteemile – iga-aastane annetus 30 000 eurot kokkuleppel kolme aasta jooksul.

Shopping Cart